0Порівняння товарів
Лише комфотні та практичні рішення в світі покриттів для підлоги!
0
Мій кошик

Ковролін побутовий шириною 4 м

Килим, яким ми його знаємо сьогодні, був з нами роками, і спочатку це створили для особистого користування, щоб забезпечити тепло і захист в палатках, в яких жили люди. Техніка в'язання і плетіння килимів розвивалася роками, і мотиви ставали все більш і більш детальними. З усім тим, це було все ще унікальне ремесло для приватного використання.

Сучасний і зручний побутовий ковролін 4 м можна купити в нашому інтернет-магазині і прикрасити свій будинок

У 19 столітті, коли індустріалізм набирав обертів, ткацький верстат також розвивався, стаючи все більш автоматизованим. Це означало, що могло початися більш промислове виробництво килимів, і в Англії побутові підлогові покриття з машинним вузлом проводилися у великих масштабах, в таких місцях, як Аксмінстер і Уілтон, які також є джерелом цих відомих типів килимів.

За минулі роки технології виробництва стали більш витонченими, і сьогодні більшість килимків на ринку зав'язані на машинах.

Ковроліни - дуже практичні і продаються за доступними цінами, в різних розмірах.

Сьогоднішні килими з машинної в'язкою відрізняються високою якістю, і в багатьох випадках потрібно треноване око, щоб побачити різницю між килимом з ручним в'язанням та механічним. Звичайно, коврикам з машинним вузлом не вистачає індивідуальності і творчого акценту, але купити побутовий ковролін 4 м можна зовсім недорого, на відмінну від тих, що зв'язані вручну.

Методи виробництва

Існують значні відмінності в процесі виробництва килимів ручної роботи і килимів, зроблених машиною.

Килимки з машинним вузлом виробляються через тисячі котушок ниток, які подаються в один гігантський механічний ткацький верстат, який швидко плете килимок відповідно до обраного малюнка. Під час виробництва, яке виконується з фіксованою шириною, різні моделі і розміри можуть бути виготовлені одночасно, що означає мінімальну розтрату матеріалу при роботі машини. Однак існують певні обмеження, в тому числі той факт, що в одному килимі можна використовувати тільки певну кількість кольорів; зазвичай від 8 до 10 кольорів можна комбінувати і екранувати для отримання більш широкої колірної гами. Після того, як килими були виткані, різні візерунки і розміри розрізаються, після чого вони обрізаються для забезпечення максимальної міцності. Ряд побутових ковролінів (Україна) також прикрашають смугами, які пришиваються на короткі кінці, на відміну від смуг, які є частиною ниток основи килима, як у випадку з килимами, зав'язаними вручну.

Виготовлення килимів з машинної зав'язкою займає близько однієї години, в залежності від розміру, в порівнянні з килимом ручної роботи, який може зайняти місяці і навіть роки, що також є основною причиною того, що килими з машинної в'язкою значно дешевше.

Чим щільніше скручена пряжа, тим краще килим протистоїть розтріскуванню і матуванню. Це особливо важливо при розрізанні ворсового килима, оскільки кінчики оголюються і легко розкручуються.

Щільність відноситься як до кількості, так і до того, як щільно упаковані разом волокна знаходяться всередині килима. Чим ближче розташовані волокна, тим щільніше буде килим і тим краще він буде служити своїм власникам.

Способи перевірки щільності килима включають в себе спробу досягти основи килима, натискаючи пальцями на волокна килима. Чим складніше дістатися до задника, тим щільніше килим. Або з пучками, зверненими назовні, зігніть килим в U-подібну форму і подивіться, яка частина підкладки килима видно. Чим менше видно, тим щільніше килим.

Сортування:
Відображення:
Вгору