0Порівняння товарів
Лише комфотні та практичні рішення в світі покриттів для підлоги!
0
Мій кошик

Лінолеум

На що звертати увагу при виборі лінолеуму?

Якщо ви ретельно переглянули всі варіанти підлогового покриття, і найбільше приваблює можливість купити лінолеум, тут ви знайдете всі відповіді на ваші питання. Основна перевага, яким привертає це покриття - на лінолеум встановлені демократичні ціни. На додаток до цього, лінолеум відрізняється високими властивостями зносостійкості, швидким і зручним монтажем, великим вибором розмірів.

Покриття відрізняються величезним вибором кольорів: імітація найбільш затребуваних і естетичних порід дерева, каменю, плитки, абстрактні малюнки. Хоча забарвлення майбутнього полотна важливе, чи не випускаємо з уваги і інші критерії:

  • Клас зносостійкості;
  • Призначення (приміщення, в якому він буде експлуатуватися);
  • Навантаження;
  • Теплоізоляція.

Підібрати ідеальний лінолеум, ціна якого, а також всі характеристики, вас повністю влаштують, легко в нашому каталозі. Вашій увазі представлені найбільш популярні колекції підлогових полотен від виробників Tarkett, Juteks, IVC, Beauflor, Grabo, Forbo, LG Hausys. Широкий ціновий діапазон дозволить швидко вибрати підлогове покриття, колір, рельєф, ціна якого вас повністю влаштують. Ви легко підберете недорогий лінолеум, стильного універсального дизайну, який прослужить вам багато років.

Визначаємо клас зносостійкості

Щоб ваше бажання купити лінолеум в Києві принесло тільки позитивні емоції, звертаємо увагу на показники зносостійкості. Виробники маркують продукцію двома цифрами: 21, 22, 23, 31, 32, 33.

Маркування розшифровується просто - перша цифра це тип приміщення, тобто, 2 це побутові приміщення, 3 - комерційні приміщення, 4 - промислові приміщення. Друга цифра позначає передбачувану навантаження, де одиниця буде мінімальною, а трійка максимальним навантаженням. Наприклад, для спальні, кабінету можна вибирати покриття класу 22, для кухні краще купити лінолеум в Харкові з маркуванням 23. Для офісів з помірною прохідністю підходять покриття класу 32, в дитячі сади, школи підходять полотна класу 33.

Велике значення має захисний шар, що захищає покриття від пошкоджень вологою, проникнення бруду всередину структури. Шар захисного шару забезпечує додатковий захисний бар'єр, робить більш естетичним, до того ж, мити такі підлоги дуже легко.

Товщина лінолеуму варіюється від 1,5 до 5 мм. Найбільш тонкі покриття можна стелити в кімнатах з низькою прохідністю: на балконах, в побутових приміщеннях. Лінолеум завтовшки 3-4 мм підходить для коридору, передпокою, кухні, офісів з підвищеним навантаженням.

Загальні поради щодо вибору

Якщо ви плануєте придбати лінолеум в Харкові для укладання зверху на теплу підлогу, обов'язково шукайте відповідне маркування. Виробники вказують температуру нагрівання, яку витримує продукція, як правило, до 27 градусів.

Забарвлення і фактура покриття також мають велике значення. Важливо, щоб вони подобалися вам і відповідали загальному дизайну. Найбільш затребувана фактура лінолеуму в Києві - це імітація паркету. А ось який колір вибрати, вирішувати тільки вам. Різноманітність воістину величезна - світло-сірі, бежеві, червоне дерево, сосна, дуб. У передпокій можна покласти лінолеум під коркове покриття - він виглядає стильно і неординарно. Тиснення або жива текстура на поверхні покриття надає додаткової схожості з деревиною.

Ось загальні рекомендації по вибору відтінків покриття:

  • У спальних кімнатах ідеально виглядають світлі тони;
  • Відтінки бежевого і коричневого надають затишного вигляду будь-якому приміщенню;
  • Сірі кольори покращують працездатність;
  • Чорний і білий кольори надають витонченості інтер'єру.

Бажано підбирайте полотно, що збігається по ширині з розмірами кімнати, не купуйте із запасом. В іншому випадку вам доведеться підганяти малюнок, підрізати полотнища на стиках.

При розрахунках метражу обов'язково враховуються пороги, ніші під батареями, інші функціональні виступи.

Якісний лінолеум відрізняється рівною поверхнею, без горбів і вигинів, плівка тримається щільно і не злазить.

Вибирайте міцний, якісний і стильний лінолеум, з яким будь-який інтер'єр заграє яскравими фарбами.

Коротко про історію створення матеріалу під назвою лінолеум

Сучасний лінолеум спочатку мав зовсім інший вигляд і склад. Нинішнє м'яке еластичне покриття, розроблене і вдосконалене хіміками, має дуже мало спільного з вихідним матеріалом. Сьогодні можна без проблем купити лінолеум в м. Київ недорого. Але при цьому ми отримаємо швидше ПВХ-настил для підлоги. Він має масу переваг, дуже простий в укладанні і зручний для обробки. Його можна розрізати ножицями або ножем, щоб підігнати під параметри приміщення, для якого він готувався. Але все одно - технологія виробництва такого покриття істотно відрізняється від створення матеріалу під назвою натуральний лінолеум.

Первинні дані про матеріал

З латині слово лінолеум дослівно перекладається як «лляне полотно і масло». Це пов'язано з тим, що спочатку цей матеріал проводився з просоченого маслом лляної тканини. Вважається, що першими таку технологію застосували стародавні вікінги. Отриманий в результаті такої обробки маслом лляної матеріал застосовувався при пошитті вітрил. Вони відрізнялися надзвичайною міцністю та стійкістю до проникнення вологи. Сьогодні, звичайно, такий лінолеум купити неможливо.

Просочення розпеченими маслами

Згодом полотно почали просочувати гарячою лляною олією, воском і деревяною смолою. До сьогоднішніх днів в музеях світу зберігаються подібні тканини, оброблені розпеченим бурштином. Але властивості лляної олії для такої технології виявилися найоптимальнішими, оскільки оброблені ними матеріали миттєво сохнуть, залишаються еластичними і немов покриті напівпрозорою непробивною плівкою. Такими характеристиками його наділяють жирні кислоти, які у величезній кількості містяться в олії льону. Майстри, що відкрили такий потенціал льону, навіть не підозрювали про те, що в майбутньому практично в будь-якому будинку будуть використовувати лінолеум для кухні, ванній і інших приміщень.

Початкові аналоги лінолеуму

Але до 17 століття так зване «промаслені полотно» мало хто застосовував як, аналогічному сучасному підлогового покриття. У ті часи цей матеріал застосовувався при виготовленні захисних чохлів для дорогих предметів, каретних каркасів, вітрил, навісів та інших видів покриттів. Лише в 18 столітті англієць Натан Сміт запатентував натуральний лінолеум. При його виробництві він використовував унікальну технологію, за якою полотно занурювалось в розпечену суміш, що складається з живиці, різних смол, воску, особливого фарбувального пігменту коричневого кольору і, природно, лляної олії. У 19 столітті був розроблений гнучкий лінолеум - камптулікон. До його складу включалася подрібнена кора коркового дерева. Матеріал виходив дуже тонким, тому підлогу під нього ідеально вирівнювався. Звичайно, він був доступний тільки самим заможним верствам населення, адже такий лінолеум купити дешево було неможливо.

Перше фабричне виробництво

В кінці 19 - початку 20 століть цей матеріал почали виробляти в промислових масштабах. Перші виробничі цехи відкрилися в Німеччині. Згодом всі вони приєдналися до єдиного концерну, який сьогодні є частиною холдингу Армстронг. Спочатку матеріал міг бути тільки в коричневому кольорі, але виробники дуже швидко доповнили колірну гамму, втіливши технологію створення покриттів з малюнками і візерунками, що імітують натуральну деревину і камінь. Примітно, що над першими моделями таких виробів працювали кращі архітектори, тому їх вартість була досить високою. А сьогодні вже можна купити лінолеум недорого в будь-якій країні світу.

Випуск синтетичного лінолеуму

При виробництві перших моделей даного покриття застосовувалося натуральна сировина. Одержуване покриття мало високу вартість. Попит на нього зростав, а витратні матеріали тільки дорожчали. Тому, щоб зробити продукт більш доступним, виробники постійно працювали над його здешевленням. Найпростішим способом для цього стало застосування штучного складу. Таким чином було розроблено сучасне ПВХ-покриття. Тому сьогодні можна купити лінолеум в Україні і будь-який іншій країні світу за бюджетними розцінками. Хоча більш дорогий натуральний матеріал до сих пір залишається затребуваним.

Види сучасного лінолеуму

Сучасна промисловість випускає величезний асортимент підлогових покриттів з полівінілхлориду. Їх можна вибирати з урахуванням переваг покупців. Але також при цьому важливо виходити з умов, в яких буде експлуатуватися лінолеум. Це в першу чергу функціональне навантаження в приміщенні, згідно з якою вибирається підлогове покриття побутового, напівкомерційного і комерційного типу.

Побутовий лінолеум

Цей матеріал найбільше підходить для застосування в приміщеннях з мінімальним навантаженням переважно в залах, спальнях, вітальнях і дитячих кімнатах. Його вартість теж невисока, а гарантійний період експлуатації складає 8 років. Такий лінолеум купити в Україні можна вигідно через наш інтернет-магазин ПолMALL. У нас ви знайдете максимально безпечне, екологічне покриття, яке також відрізняється відмінними естетичними характеристиками. Матеріал цього класу багатошаровий, масою 2 кг / м2, товщиною від 2 до 4 міліметрів.

Напівкомерційний

Якщо в житловій кімнаті не передбачено використання килима, в якості підлогового покриття в такому приміщенні рекомендується застосовувати напівкомерційний лінолеум. Ціна в Україні на нього цілком доступна бюджетному покупцеві. Товщина матеріалу близько 2-4 міліметрів, його маса - близько 2 кг / м2. Причому захисний шар складає не менше, ніж 0,3 міліметра. Ця частина покриття доповнена утеплювачем, одночасно грає роль амортизатора. Даний матеріал має гарантійний термін експлуатації не менше 10 років, адже його зносостійкість істотно перевищує аналогічний рівень побутового лінолеуму. Тому його застосовують в приміщеннях з суттєвим навантаженням. Зокрема, рекомендується настилати такий лінолеум на кухню, в їдальню і коридор.

Комерційний лінолеум

Самим міцним і зносостійким вважається поливинилхлоридное покриття комерційного типу. Гарантія його інтенсивної експлуатації не менше 20 років. Цей матеріал спеціально виробляється для приміщень з підвищеною прохідністю. Тому його використовують для настилання в спортзалах, холах готелів, в ресторанах і торгово-розважальних центрах. Природно, на такий лінолеум ціна в Києві і будь-якому іншому місті країни досить висока. Але це виправдовується його функціональними можливостями.

Технологія виконання власноручного укладання лінолеуму

Довірити настилання цього матеріалу бажано професіоналам. Але оскільки лінолеум досить простий в укладанні, з його монтажем можна справитися навіть без особливого досвіду. Вивчити основні ази даного процесу важливо ще до того, як купити лінолеум. В Україні можна придбати різні види цього покриття, монтаж яких багато в чому відрізняється. Так, натуральний матеріал або мармолеум досить складний в укладанні, для якої потрібно максимум скрупульозності й акуратності. А ось ПВХ-покриття не настільки примхливо, тому якісний матеріал добре згинається, що не заламується і не піддається деформації в процесі монтажу.

Способи укладання

Технологія монтажу залежить від того, який ви придбали лінолеум. У Києві купити таке покриття можна на любий смак, але переважно це синтетичний матеріал. При його укладанні використовується два стандартних способи:

  • Бесклейовий або вільний, який прийнятний для невеликих приміщень з мінімальним навантаженням;
  • Клейовий або фіксаційний, застосовуваний в приміщеннях більше 20 м.кв. зі значною прохідністю.

Порядок монтажу

Відповідно до технології, існує кілька обов'язкових етапів монтажу такого підлогового покриття. Кожен момент залежить від того, який ви вирішили купити лінолеум. У Києві або будь-якому іншому населеному пункті, вибираючи такий матеріал, важливо виходити з того, який у вас тип основи - бетонний або дерев'яний. Не рекомендується ігнорувати навіть найменші технологічні моменти, щоб облаштувати максимально якісний настил. В процесі укладання слід:

  • Підготувати поверхню підлоги;
  • Розправити полотно лінолеуму;
  • Виконати розкроювання покриття;
  • Підігнати фрагменти малюнка;
  • Здійснити укладання лінолеуму;
  • Спаяти шви, якщо вони вийшли.

Специфіка укладання на бетон

Врахування особливостей поверхні підлоги - одна з умов, як правильно вибрати і купити лінолеум. У Києві дуже багато квартир з бетонною підлогою. Перед укладанням лінолеуму бетонну поверхню потрібно її вирівняти, очистити від пилу і знежирити. Існуючі тріщини при цьому потрібно закрити. Якщо ж підлога нерівна, а у вас немає можливості і часу його виправляти бетонною стяжкою, можна застосувати підкладку у вигляді фанери, ДВП або спеціального синтетичного матеріалу. Це крім всього посилить шумо-, волого- і термозахисні властивості покриття.

Укладання на дерев'яну підлогу

Найкраще настилати лінолеум на дерев'яну підлогу. Якщо він ідеально рівний і не «грає», то досить виконати циклювання. Але якщо дошки пошкоджені грибком, погано закріплені, скриплять і колишуться, то знадобиться більш істотний ремонт. Після заміни поламаних елементів і вирівнювання підлоги можна поверху настелити ДВП, вологостійку фанеру і зашпаклювати швиб що утворились. Залишиться тільки укласти покриття. Причому, якщо купити лінолеум в Києві зі складу інтернет-магазину ПолMALL, то одночасно можна підібрати підкладку і клей. Він використовується, якщо приміщення дуже велике, багатолюдне, а підлога знаходиться під потужною навантаженням.

Які властивості має лінолеум?

По даному покриттю підлоги зручно ходити, тому що воно не дуже тверде, звукопоглинаюче і, звичайно ж, натуральне і нетоксичне. Крім того, воно доступне у безлічі різних варіантів дизайнів, як «натуральних», що нагадують камінь або клінкер (які можна укладати в шаховому порядку), так і трохи сміливіших варіантів з яскравими кольорами і яскравими візерунками.

Лінолеум

Вони міцні та світлостійкі — не вигоряють на сонці. Дві якості, які зробили лінолеум дуже популярним для укладання у громадських місцях.

Це дуже доступна підлога, яку до того ж відносно легко укладати самостійно.

Недоліком може бути те, що матеріал може бути подряпаний гравієм і піском, тому для його укладання в холі потрібно подумати і зупинити гравій і бруд за дверима за допомогою грязепоглинаючих ковриків. Але бонусом у цьому контексті є те, що він еластичний і може самостійно розправлятися та прибирати дрібні подряпини та ямки від ніжок меблів тощо.

Вони також корисні для здоров'я — абсолютно не алергенні.

Купити лінолеум онлайн можна на офіційному сайті ПолMall.

Як доглядати лінолеум? Як проводити прибирання?

В основному цю підлогу підмітають або пилососять, тому інвестуйте насамперед у «сухе» прибирання.

Існує спеціальний очисник, в іншому найкраще використовувати м'який нейтральний очисник (pH 6-8). Використовуйте теплу воду та уникайте сильнодіючих продуктів та розчинників.

Існують також різні продукти догляду, такі як твердий віск, який може створити дуже красиву поверхню, але треба проконсультуватися або з виробником, або зі знаючим спеціалістом з обслуговування клієнтів нашого магазину ПолMall.

Мармолеум

Мармолеум — добрий вибір, якщо ви цікавитеся екологічно чистими будівельними матеріалами. Він також виготовляється з органічних матеріалів. Ці матеріали включають лляну олію, вапняк, соснове борошно, соснову смолу і пігменти, що фарбують. Суміш обробляють при високих температурах, потім пропускають через валки для виробництва листів. До листів прикріплюється джутова основа, яка перед використанням деякий час твердне. Мармолеум може бути в рулонах та плитці. Він на 100 відсотків біорозкладається і придатний для вторинної переробки. Мармолеум — один із найпростіших у догляді покриттів.

Лінолеум для підлоги

Мармолеум Forbo

З 1928 три виробника об'єдналися в компанію Continental Linoleum Union, яка пізніше стала Forbo. З того часу високоякісні матеріали для підлоги виробляються на європейських заводах для всіх світових ринків. Крім класичного лінолеуму, Forbo пропонує стильні текстильні, стильні вінілові підлоги та практичні газони зі штучної трави для патіо. Для ванної кімнати є великий вибір покриттів для вологих приміщень, які мають дуже високу якість і тому підходять як для дому, так і для громадських приміщень. У Forbo вони також працюють над скороченням викидів вуглекислого газу на своїх заводах, і за останні 5 років їм вдалося скоротити їх на цілих 25%. Мета Forbo — бути лідером у галузі екологічної відповідальності у галузі. Форбо представляє мармолеум, купити який можна на сайті інтернет-магазину Пол Mall.

Коли ви купуєте продукти Forbo, мало що може піти не так. Ви отримуєте не тільки хороший продукт, але й доступ до всієї інформації, необхідної для укладання підлоги та догляду за ним якнайкраще. Як корпоративні клієнти, так і часні особи по всьому світу можуть підтвердити, що це компанія, на яку можна сміливо покластись.

Сортування:
Відображення:
Вгору