0Порівняння товарів
Лише комфотні та практичні рішення в світі покриттів для підлоги!
0
Мій кошик

Ламінат з Росії

Лісові ресурси Росії

Російський ліс становить приблизно одну чверть (22%) світового лісу. Загальна площа лісових площ в Росії Федерація становить 882 млн. Га. Загальний середньорічний приріст становить 970,4 млн. м3.

Що стосується лісових ресурсів, то середній рівень використання лісів в Росії залишається низьким. В минулому 

За кілька років приблизно чверть річного приросту була зібрана. В результаті, ця ситуація привела до дисбалансу вікової структури лісів, де більш ніж половина лісу класифікуються як зрілі або перезрілі, тобто старше 80 років.

Доповідь ООН, являє динамічний розвиток російського лісового сектора за останнє десятиліття. Після багатьох років економічних і соціальних проблем в результаті краху російської планової економіки, країна поступово налагоджує функціонування ринкової економіки. Лісовий сектор сприяє відновленню економіки. Попри великі лісові ресурси, Росії необхідно поліпшити і оптимізувати структуру лісопромислового виробництва коштом збільшення обсягів високо перероблюваної деревини. У порівнянні з іншими країнами в Росії все ще низьке споживання пиломатеріалів, фанери, ДСП, ДВП і паперу.

Російський лісовий сектор складається з лісового господарства, лісозаготівель, лісопиляння, фанери, панелей, меблів, целюлозно-паперової промисловості.

В цей час 97% підприємств лісової галузі приватизовані або перетворені в акціонерні товариства. Управління лісовими підприємствами на федеральному і регіональному рівні скасовані, лібералізована зовнішня торгівля деревиною, внутрішній ринок характеризується вільними цінами.

Kastamonu - найбільший виробник МДФ в Росії

Kastamonu вже є найбільшим виробником МДФ в Росії. Компанія планує активну експансію на російський ринок в найближчі роки.

В останні роки Кастамону вдалося розширити свої продажі на російському ринку, а також на його виробництві, що відображено в поточному статусі компанії як найбільшого в Росії виробника МДФ.

Його завод в Алабужской особливій економічній зоні в Республіці Татарстан, в одному з найбільш економічно розвинених регіонів Росії, має дві лінії, остання з яких введена в експлуатацію у квітні 2016 року. Між ними є можливість виробляти мільйон кубометрів МДФ в рік і складають найбільший одноплощадочний завод МДФ не тільки в Росії, але і у всій Європі.

Кастамону також є провідним експортером дощок з Росії. Торік компанія почала поставки панелей російського виробництва в Північну Америку і Китай. За словами Алі Кіліча, генерального директора заводу МДФ в Кастамону в Росії, компанія планує подальше розширення географії своїх продажів в найближчі роки.

«Зараз до 40% продукції, виробленої Kastamonu в Татарстані, експортується», - сказав пан Килич. «Найбільшим попитом користуються МДФ і продукти на основі МДФ - ламінат і глянсові панелі».

Поточна ситуація дає компанії можливість успішно конкурувати на ринках інших країн, від ЄС до Китаю, де працюють багато конкурентів. Частина продукції, яку Kastamonu відправляє на ці ринки, поставляється з російського заводу компанії.

Усередині Росії Кастамону займає 25% на внутрішньому ринку MDF. Компанія також контролює близько 30% російського ринку ламінованих підлог. Надалі планується збільшення цих акцій.

В цей час велика частина продукції заводу в Татарстані йде на задоволення потреб недавно створеного меблевого кластера в регіоні. Лісовий покрив в Татарстані оцінюється всього в 17%. Попри це, компанія заявляє, що не відчуває проблем з поставками сировини. Г-н Килич каже, що близько 50% деревини, що закуповується компанією для потреб свого заводу, поставляється на місці. Інша частина імпортується з сусідніх регіонів Росії, в тому числі з Удмуртії, Пермі і Кірова.

Введення в експлуатацію другої лінії МДФ привів до того, що річний попит компанії на сировину виріс до 1,3 млн. м3. Попри збільшення, Міністерство лісового господарства Татарстану вважає, що регіональна лісопромислова галузь зможе повністю задовольнити потреби Кастамону навіть в довгостроковій перспективі, враховуючи, що планована площа рубки в Татарстані зараз оцінюється приблизно у 2 млн. м3 деревини на рік.

Немає товарів

Вгору