У сучасному ландшафтному дизайні широко використовується синтетична зелень, як ефектна і дуже зручна у догляді альтернатива натуральним газонам. Це штучна трава, правила укладання та експлуатації якої досить прості, а термін збереження вихідної структури і зовнішньої привабливості становить не менше 7 років.

Як правильно укладати штучну траву для газонів
 Така галявина виробляється з синтетичних матеріалів і зовні схожа дуже на звичайну живу траву. Штучні волокна приклеюються або вшиваються в тканину. Матеріал аналогічний килимовим покриттям за своєю структурою і технології виробництва. Волокна дуже натурально імітують природну зелень. Наприклад, в каталозі інтернет-магазину ПолMall можна вибрати і замовити такі покриття з травинками різної товщини, висоти, густоти і колірної насиченості. Забарвлення може бути не тільки зеленим, але також білим, коричневим і синім. Деякі газони перед укладанням слід заповнити спеціальним субстратом у вигляді гранул або піску. Існують варіанти, пропускають воду, які настеляються на вулиці. Газони, які використовуються всередині приміщень, вологу не пропускають.

Визначення кількості необхідної трави
 Немає нічого складного в процесі укладання штучної трави. Цей процес нагадує настилання ковроліну. Однак основа повинна бути більш щільною, надійною і рівною. Розмір газону можна підібрати будь-який, в залежності від площі оформлюваної території або приміщення. Якщо правильно виконати розрахунки, то можна звести до мінімуму кількість відходів. Не менш важливо, що таким чином можна уникнути надмірного числа стиків, наявність яких псує зовнішній вигляд газону. До того ж оформлення стиків і обрізка окремих полотен при виконанні укладання зажадає істотних вкладень. Найточніше виміри і розрахунки матеріалів виконують фахівці ПолMall. Вони володіють всіма необхідними теоретичними та практичними знаннями, як укладати штучну траву, мають достатній досвід роботи з таким матеріалом, тому виконають ваше замовлення максимально якісно і оперативно.

Підготовка до укладання штучної трави
 Спочатку на місці майбутнього монтажу видаляється вся зелень, що можна зробити механічним способом або хімічним, використовуючи різноманітні гербіциди. Можна зробити площадку у вигляді насипу з рівно розподіленого, щільно утрамбованого піску або грунту. Якщо на ділянці передбачається ймовірність затоплення, то робиться дренаж з декількох шарів щебеню різного розміру, відсіву та піску. Після утрамбовки і зволоження просівші місця слід знову підсипати відсівом. В якості основи під газон також підходить бетон. Але його потрібно формувати під кутом, щоб відводити надлишок води.

Порядок настилания штучного газону
 Придбаний рулон штучно трави розкочується так, щоб всі травинки мали один напрямок, щоб вся територія виглядала максимально натурально. Матеріал повинен полежати на місці протягом декількох годин для вирівнювання, усунення складок і заломів. Не потрібно обрізати все зайве, допоки не виконавши скрупульозну роботу зі стикування елементів настилу. Адже полотно може бути спочатку нерівним, лягати внахлест, утворювати зазори. Якщо і потрібно робити зріз, то тільки на ділянках між окремими пучками трави. Відстань між листами газону не повинно перевищувати 2 міліметри. 

Склеювання стиків окремих полотен газону
 Після укладання листів, їх розрівнювання, видалення здуття, упорядкування стиків, полотна потрібно покласти максимально точно, підрізати зайве і приклеїти ділянки стиків. Для цього краю штучного газону відвертаються, під них розкочується стрічка спеціального виду, щоб одна її половина лягла під кромку одного листа, а інша - під край сусіднього полотна. На стиковочну стрічку зубчастим шпателем акуратно і рівномірно розподіляється клей. Після цього смуги акуратно стикуються і утворюють єдине полотно. При цьому важливо не забруднити клеєм травинки і не допустити, щоб він виступав на швах. По контуру галявина закріплюється клеєм, спеціальними цвяхами, а також притискається планками.