Вінілові підлоги замкові — це популярні покриття для підлоги, які можна легко і швидко укладати на багато які підстави. У цій консультативній статті ви можете точно дізнатися, яке підстава підходить для укладання замкового вінілу і що слід враховувати при виборі різних поверхонь.

Загальні вимоги до підкладки під клік вініл

Вінілову підлогу з засувкою зазвичай можна укладати на всі плоскі, тверді, чисті і сухі поверхні. Його також можна укладати на інші підстави, такі як плитка, дерево, камінь, або навіть на старі покриття, такі як існуючий паркет або полівінілхлорид (ПВХ). Проте тут необхідно дотримуватися різні правила або підготуватися, щоб вінілова підлога замкова в кінцевому підсумку була стабільною. Часто це компенсуючі заходи з видалення нерівностей і залишків старих підлогових покриттів. З іншого боку, текстильні матеріали, такі як килимові покриття не підходять для клік вінілу і повинні завжди віддалятися.

На яку поверхню можна укладати вінілові підлоги замкові?

Замковій вініл на стяжці

Стяжка чорної підлоги часто використовується в новобудовах. Якщо замковий вініл укладається на стяжку, чорнова підлога повинна бути рівною, сухою і чистою. Однак якщо поверхня стяжки має нерівності більше 3 мм на погонний метр, її необхідно вирівняти за допомогою вирівнюючого складу. Перед укладанням стяжка повинна бути повністю сухою, підлога не повинна містити більше 2% залишкової вологи.

Замковій вініл на дерев'яній поверхні

Роботи по дереву. Згодом дерев'яні дошки паркету і ламінату можуть розхитатися і зрушити. Якщо покласти вініл на незакріплені дерев'яні дошки — пол швидко прийде в непридатність. Тому необхідно перевірити дерев'яну підлогу перед тим, як укладати вінілову підлогу на дошки. Якщо є незакріплені дошки, їх слід щільно закріпити. Тут теж потрібно виключити нерівності і вирівняти в разі потреби.

Замковий вініл на поверхні плитки

Завдяки стійкій основі, клік-вініл можна укладати і на плиточную основу. Основа повинна бути не тільки рівною, але і таким чином, щоб стики плитки не проривалися через вінілову підлогу. Тому перед укладанням вінілового дизайнерського підлогового покриття з замикаючим механізмом обов'язково вирівняйте вирівнюючим складом. Якщо стики не дуже глибокі і широкі, в деяких випадках може бути досить підходящої підкладки. Не соромтеся звертатися до нас, і ми знайдемо відповідне рішення для ваших умов.

Вінілові підлоги замкові

Покладіть вініл на стару вінілову підлогу

Укладання замкового вінілу можливе і на вінілових підлогах. Оскільки вони часто мають невелику загальну товщину і підставу вже вирівняно перед укладенням попереднього підлогового покриття, ніяких додаткових приготувань не потрібно. Для укладання вінілової плитки досить рівної, сухої і чистої підстави.

Переваги вінілових підлог

  • Завдяки своєму різноманітному зовнішньому вигляду вінілові підлоги пропонують безліч варіантів дизайну.
  • Вінілові підлоги добре поєднуються з усіма стилями інтер'єру.
  • Вінілові підлоги — це дуже еластичне покриття для підлоги, яке особливо підходить для сімей з дітьми. Забруднення легко видаляються підмітанням, прибиранням пилососом і протиранням нейтральним миючим засобом.
  • Вінілові підлоги нечутливі до вологи, підлогове покриття не розширюється у вологому або мокрому стані і повторно з'єднується після висихання. Вінілова підлога зберігає форму, тому її можна укладати у вологих приміщеннях.
  • Вінілові підлоги підходять і для алергіків.
  • Це еластичне покриття для підлоги, що ізолює шум в приміщенні і шум кроків.
  • Завдяки практичному формату плитки і планки вінілові підлоги можна легко транспортувати і укладати.
  • Вінілові підлоги відповідають строгим вимогам і проходять ретельну перевірку на предмет небезпеки для здоров'я і навколишнього середовища. Раніше використані фталати (пластифікатори), шкідливі для здоров'я, більше не містяться в даному типі підлогових покриттів.

Як правильно доглядати за вініловою підлогою

Покриття для підлоги, будь то вінілові підлоги, ламінат або інші покриття, щодня піддаються найвищим навантаженням. Залежно від сезону, поверхні по черзі піддаються сильному впливу сонячних променів, піску, вологи, солі, і звичайного трафіку. Взимку особливо багато впливів, які можуть залишити свій слід навіть на вінілових підлогах найвищої якості. Навіть при гарному очищенню, бруд може атакувати поверхню вінілової підлоги і привести до подряпин. Прийшов час надати вініловій підлозі гідний вигляд. Побалуйте підлогу чищенням і доглядом, щоб ви могли протистояти новим викликам повсякденного життя.

Вінілові підлоги дуже зносостійкі і за ними легко доглядати. Це також помітно при збиранні. Все, що вам потрібно для чистої вінілової підлоги, — це віник або пилосос, щоб видалити рихлий бруд і пісок. Потім протріть вінілову підлогу вологою тканиною за допомогою звичайного універсального очищувача для підлог.

Якщо ви цінуєте ще більш екологічну очистку, ви також можете використовувати засіб для чищення, який особливо підходить для вінілових підлог, наприклад, очищувач для поліуретану. Також підходять нейтральні засоби для чищення для стекол і рідке мило. З іншого боку чистячі засоби на основі розчинників не підходять. Вони можуть призвести до вицвітання і пошкодити підлогове покриття. Ви можете позбутися від стійких плям, завдавши засіб для чищення в нерозбавленому вигляді і почекавши, поки воно подіє. Потім очистіть пляму вологою тканиною. Найкраще обробляти вінілові підлоги м'якою щіткою. Будьте обережні при цьому, щоб не подряпати.

Вінілова підлога з замковим з'єднанням

Якщо чистка більше не допомагає: замініть зносостійкий шар вінілової підлоги

Вінілові підлоги забезпечені захисним шаром 0,3-0,7 мм для забезпечення їх довговічності, чистоти і догляду. Цей шар зносу в поєднанні з обробкою поверхні захищає вінілову підлогу від зовнішніх впливів, таких як подряпини і бруд. Якщо з часом з'являються ознаки зносу, поверхню зносостійкого шару можно оновити. Сама по собі процедура не складна. Однак, оскільки для цього потрібні багатокомпонентні хімічні речовини, ми рекомендуємо, щоб їх виконував фахівець.